Cumartesi, Aralık 2, 2023
Ana SayfaMagazinEşini bırakıp patronuna kaçtı! Adamın karısına yaptığı kumalık teklifi Müge Anlı'yı çileden...

Eşini bırakıp patronuna kaçtı! Adamın karısına yaptığı kumalık teklifi Müge Anlı’yı çileden çıkardı

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programına başvuran Zekai Çolak, meme kanserine yakalanan ve yeni ameliyat olan eşinin evden kaçtığını söyleyerek yardım istedi. Araştırmaların sonucu Çolak’ın patronuyla kaçtığı öğrenildi. Tarafların canlı yayındaki yüzleşmesinde ise gergin anlar yaşandı.

“AMELİYAT MASRAFIMI PATRONUM KARŞILADI, GERİ DÖNMEM”

“EŞİM KABUL EDERSE ŞENNUR’LA GELELİM”

Şennur Çolak’ın patronu Abdullah Bey’in oğlu ise canlı yayında babasına seslenerek “Şennur Hanım kocasını bırakıp gitmesin, ailesinin yanına, çoluğunun çoğunun başına dönsün. Ben de gelip seni alayım. Bu olay burada kapansın. Rezil ve kepaze oldum” dedi. Şennur Hanım’ın kaçtığı patronu ise canlı yayında “Müge Hanım, ben kimseyi zorla tutmuyorum. Ben onu zorla kaçırmadım. Şu an onu bırakmak istemiyorum. 12 günden beri yanımda. Eşim istersen biz ikimiz gelelim” diyerek ağızları açık bıraktı.

KUMALIK TEKLİFİ MÜGE ANLI’YI ÇILDIRTTI

Abdullah Bey’in kumalık teklifiyle çılgına dönen Müge Anlı ise “Bu ne demek? Siz hangi ülkede yaşadığınızı sanıyorsunuz? Burası Türkiye Cumhuriyeti. Bunun suç olduğunu bilmiyor musunuz? Pardon Beyefendi ya! Siz kaç yıllık eşinize böyle bir şey teklif etmeye utanmıyor musunuz? Susuyorum, susuyorum, susamıyorum. Utanmıyor musunuz böyle bir şey söylemeye ya? Bu nasıl bir terbiyesizlik yani!” diyerek çıkıştı.

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler